Zpět na předchozí stránku

zapletená kola Mavic CROSSMAX ENDURO Disk INTL 26" WTS 2015 - pár

Dodací lhůta: 3 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 17 800 Kč

Popis produktu

zapletená kola Mavic CROSSMAX ENDURO Disk INTL 26" WTS 2015 - pár

Mavic představuje první kompletní profesionální MTB kola určená pro disciplínu ENDURO ve fantastickém černo/žlutém designu.

Na vývoji pracovala skupina inženýrů z Mavicu společně s profesionálními bikery jako je Clementz a Chaussonová. Crossmax ENDURO jsou konstruované plnými 100% pro enduro zatížení. Přední kolo má širší ráfek a plášť Crossmax Charge (21mm a 2,4") a zadní kolo má užší ráfek i plášť Crossmax Roam (19c a 2,3"). Tím je docílená efektivnost a bezpečnost předního kola a rychlost a akcelerace zadního kola v šlapavých sekcích. Kola nabízíme ve dvou rozměrech 26" a 650b (27,5"). Použité jsou i osvědčené patenty jako ISM - Isopulse - UST Tubeless Redy - Maxtal - Zicral - Guard2. Ráfky jsou z Alu - Maxtal materiálu, zapletené Alu plochými paprsky z materiálu Zicral. Na předním kole je 24 a na zadním 20 paprsků. Volnoběžné těleso je stejné jako u ostatních top modelů = ITS4. Alu náby mají nalisovaná průmyslová ložiska QRM+ (daji se seřizovat na osce).

Jak přední, tak zadní stavba náby je kompatibilní pro všechny typy uchycení předních vidlic a zadní stavby rámů. Crossmax Enduro mají design označený jako SSC. Jedná se tedy o produkt vyvíjený a používaný profesionálními jezdci. Kola jsou kompletně servisovatelná s dostupností všech náhradních dílů. Speciání Enduro pláště Mavic se dají běžně samostatně koupit. Pro prevenci a opravu defektů nabízíme i tekutý latexový Tyre sealan, který se jednotuše naleje do plášťů. Mavic se zabývá i kompletní výbavou Enduro jezdců. V naší nabídce najdete oblečení, přilby, tretry i pedály v kolekci ENDURO!

Volnoběžné těleso je kompatibilní i na novou kazetu Shimano XTR 11.

Systém WTS Mavic preferuje jako jediný na světě vývoj a výrobu zapletených kol jako jednoho celku včetně plášťů. Tým inženýrů atestovacích jezdců tak vyvíjí pláště, které přesně reagují na vlastnosti zapletených kol. U tohoto kompletu Enduro profiesionálních kol je tedy speciálně konstruovaný plášť pro přední a jiný pro zadní kolo.

POZOR! bezdušové pláště jsou UST-READY = musí se do nich vždy aplikovat tekutý roztok na bázi latexu TYRE SEALANT. Jedno balení o obsahu 120ml stačí na dva pláště.

Váha celého setu včetně UST plášťů je 3460g, váha bez plášťů je 1660g ! Díky své nízké váze se dají Crossmax Enduro vozit i běžném terénu XC. Snesou i plnou zátěž v extrémních disciplínách.

(výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů)

UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->