Zpět na předchozí stránku

Tretry Crono MTB Extrema2 Yellow

Dodací lhůta: 3 dní

Skladem: 1 ks

Externí sklad: Na dotaz

Původní cena s DPH: 5 032 Kč

Cena s DPH: 3 590 Kč

Popis produktu

Tretry Crono MTB Extrema2 Yellow

Tretry Crono MTB Extrema2 2016 Yellow

Nový MTB top model EXTREMA2 se stahováním pomocí dvojice otočných aretovacích koleček ATOP se strunou zajišťuje přesné a rovnoměrné utažení obuvi.

CRONO EXTREMA2, dvojče silničního modelu FUTURA2, nabízí vytříbený design za příznivou cenu. Je vyrobena tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky. Použitá technologie „SLIM FIT“ zaručuje dokonalé a přesné upnutí vaší nohy, tolik potřebné ke špičkovému výkonu. Tretry jsou na celém svém povrchu zpevněny vysoce odolným materiálem proti roztržení. Špička je navíc vyztužena TPU materiálem proti odření. Větrání zaručuje dostatek ventilačních otvorů. Nový je dvojitý patentovaný systém utahování ATOP A-A17 s mikrometrickým uzávěrem s maximálně přesným seřizováním, kterým dosáhnete vámi přesně zvolenou regulaci utažení, a zároveň rychlého povolení boty. Použité výrobní technologie, překvapivý uživatelský komfort a špičkový italský styl, jsou perfektně skloubené v novém MTB top modelu EXTREMA2.

Nová pevnější, méně členitá podrážka MTB NYLON RED, zesílená karbonovými vlákny. Pro použití kufrů typu SPD. Hmotnost 305 gramů

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->