Zpět na předchozí stránku

Koloběžka KOSTKA STREET MAX (G4) - Limitovaná edice

Dodací lhůta: 4 dní

Skladem: 1 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 6 490 Kč

Popis produktu

Koloběžka KOSTKA STREET MAX (G4) - Limitovaná edice

Kolobka do městských ulic

Jak sám název napovídá, tato koloběžka 16”/16” se v ulicích cítí jako ryba ve vodě. Konkrétně jako dravá a hbitá ryba, neboť díky své obratnosti ulicemi proplouvá vždy rychle a s ledovým klidem. Celá koncepce modelu KOSTKA STREET MAX, koloběžky do města, je postavena na kratším nášlapu a minimálním ofsetu. Právě tyto prvky zajišťují dokonalou ovladatelnost, která z koloběžky KOSTKA STREET MAX dělá velmi čilého uličníka. Zkrácený nášlap, skýtající dostatek prostoru pro pořádný a pohodlný odraz, je ze spodní strany opatřen výztuhou, která zvyšuje tuhost rámu a zároveň jej chrání při styku s nerovnostmi.

Díky nábojům KOSTKA HK 6524FS na průmyslových ložiscích, odolným dvoukomorovým ráfkům Dragon a kvalitním plášťům Schwalbe Marathon Racer se budete městem prohánět s větrem o závod a se slzami v očích. Ty vám do nich vžene jednak zmiňovaný vítr, ale hlavně pocity čiré radosti, jež vám tato dokonalá městská koloběžka bezprostředně zprostředkuje.

Až se budete chtít z tohoto povznášejícího pocitu vzpamatovat a zase stanout oběma nohama pevně na zemi, stačí zastavit za pomoci efektivních brzd Shimano 4000. Model KOSTKA STREET je koloběžka pro dospělé do města, která vás den co den bleskurychle a spolehlivě dopraví do práce, školy či kamkoliv jinam. Už se nemůže dočkat, až společně s vámi vyrazí protáhnout kostru do víru města.

Základní specifikace

Výška 860 - 900 mm

Délka 1480 mm

Hmotnost 8,2 Kg

Nosnost rámu 150 kg

Velikost předního kola 16"

Velikost zadního kola 16"

Světlost nášlapu 50 mm

Délka nášlapu 350 mm

Rozvor kol 920 mm

Šířka řidítek 615 mm

Vybavení

Brzdy Shimano 4000

Náboje KOSTKA HK 6524 FS

Obutí Schwalbe Marathon Racer

Ráfky Dvoustěnné - DRAGON

Představec KOSTKA SK 2822 S

Řídítka KOSTKA FBH 615-160 St

Vidlice Pevná 16" - 65 mm

Ložiska (Náboje) NTN Japan (Průmyslová)

Hlavové složení A-Head

Madla Tvrzená pěna

Paprsky Nerezové

Duše Autoventilek

Zátky Plastové odrazové

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.