Zpět na předchozí stránku

SiS Immune - 20 tablet - pomeranč

Dodací lhůta: 3 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 200 Kč

Popis produktu

SiS Immune - 20 tablet - pomeranč

Schopnost našeho těla sama sebe chránit může být dlouhodobým tréninkem a sportovním výkonem narušena.

Novinka SiS Immune může pomoci našemu tělu zajistit tuto ochanu.

Imunitní systém je systém tělesných struktur a funkcí, které pomáhají tělu chránit a bojovat proti nemocem.

Toto může být dlouhodobým sportovním výkonem narušeno a imunitní systém našeho těla může být snížen. Tělo je poté náchylnější k infekčním nemocem, bakteriím a dalším nemocem a rekonvalescence trvá podstatně delší dobu než u běžného člověka.

Lidský imunitní systém je oslaben zvláště v období 3-72 hodin po podání extrémního sportovního výkonu, kdy je snížen imunitní systém a stoupá podstatně např. riziko zvýšené infekce horních cest dýchacích (Urti), což má vliv na nos, dutiny a krk.

Toto bylo testováno na atletech připravujících se na vytrvalostní výkon a po důkladných testech můžeme říci, že sportovci užívající SIS IMMUNE potřebovali podstatně kratší dobu na zotavenou po extrémních sportovních výkonech.

Šumivé tablety, které se snadno rozpouští v čisté vodě.

Vitamin C (200 mg) a železo (2,5 mg), je známo, že přispívají k udržení normální funkce imunitního systému během a po intenzivním tělesném cvičení.

Klíčové vlastnosti:

200 mg vitaminu C

2,5 mg železa

Sodík přispívající k podpoře hydratace

Balení: 20 x 4,3 g tablety

Vhodné pro vegany.

Složení: kyselina citronová, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný), sorbitol, vitamin C (4,95%), inulin, přírodní aroma, škrob, fosforečnan vápenatý, sladidlo (cukralóza), maltodextrin, přírodní barva, síran železnatý (0, 18%), vitamin B2 (riboflavin).

Nutriční informace: 4.3g/Energie 34kJ (8kcal); Protein: 0g; Sacharidy / z toho cukry 0,5g / 0,1g; Tuky / z toho nasycené mastné kyseliny: 0g / 0g; Sůl: 0,9g

Výrobce: SIS, 35 Churchill Way , Nelson , Lancashire, BB9 6RT , Velká Británie

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->