Zpět na předchozí stránku

SiS GO Hydro citrón 20 tablet

Dodací lhůta: 3 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 200 Kč

Popis produktu

SiS GO Hydro citrón 20 tablet

nízkokalorické vysoce elektrolytické šumivé tablety pro hydrataci

• vysoce elektrolytický nápoj

• s vysokým obsahem sodíku pro podporu hydratace

• hydratace bez kalorií

SiS GO Hydro obsahuje klíčové elektrolyty jako je sodík, draslík, hořčík, vápník a chlorid. Toto je nedílnou součástí pro správné fungování lidského těla a k udržení si vysokého sportovního výkonu.

Nejdůležitějším eklektrolytem je sodík, který podporuje přirozenou hydrataci, pomáhá stimulovat žízeň, zvyšuje chuť organismu na tekutiny. Koncentrace sodíku v krvi začíná obvykle klesat po době cvičení přesahující dvě hodiny. Pro sportovce pijící pouze čistou vodu způsobuje nízká koncentrace sodíku v krevním oběhu únavu, ztrátu koncentrace a síly.

Obsah sodíku SiS GO Hydro je 0,7g/l při koncentraci 30 mmol / l, což jak je vědecky prokázáno zvyšuje hydrataci v lidském organismu lépe než čistá voda.

Sodík je součástí elektrolytických nápojů, avšak produkty SiS nabízí jednu z nejvyšších koncentrací a jsou posíleny celou řadou dalších vitamínů a minerálních látek jako je zinek, chlorid, hořčík a jiné.

Ideální je SiS GO Hydro pít 60-90minut v začátku výkonu a poté přejít na sacharidový doplňek SiS GO energy.

SiS GO HYDRO je nabízeno ve formě šumivých tablet - v balení buď po 10 nebo 20 kusů. Každou tabletu doporučujeme rozpustit v 500ml vody.

Vhodné k pití před, během i po sportovním výkonu.

Pro zajištění ideální úrovně hydratace doporučujeme konzumaci 400-600ml. SiS GO Hydro nápoje asi 3-4 hodiny před sportovním výkonem. Pokud se připravujete na obzvlášť náročný sportovní výkon doporučujeme zaměřit se na správnou hydrataci i několik dní předem. V průběhu sportu doplňujte tekutiny pravidelně, několik loků každých 10 minut tak aby celkový objem byl 500ml za hodinu.

Po výkonu pokračujte v pití SiS GO Hydro a pomalým pitím nahraďte každý 0,5 kilogram ztracené hmotnosti 750ml tekutiny.

Příchuť: citron

Balení: 20ks

Složení: Elektrolyty (34 %) ( hydrogenuhličitan sodný , chlorid sodný , uhličitan vápenatý , chlorid draselný , fosforečnan vápenatý , citrát zinečnatý , uhličitan hořečnatý ) , kyselina citronová, sorbitol , maltodextrin, inulin, aroma, škrob, sladidlo ( sukralóza ), šťáva z řepy salátové, vitaminy ( pyridoxin hydrochlorid , riboflavin 5 -fosfát , thiamin hydrochlorid).

Nutriční informace :

100g v jedné tabletě 4,5 g

energie 817kj/195kcal 36.8kj/8.8kcal

protein 0,0 g 0,0 g

sacharidy 18,7 g 0,8 g

z toho cukry 1,6 g 0,1 g

Tuky 0,0 g 0,0 g

z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g 0,0 g

vláknina 4,7 g 0,2 g

sodík 7,7 g 30 mmol / l 0,3 g

Výrobce: SIS, 35 Churchill Way , Nelson , Lancashire, BB9 6RT , Velká Británie

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->