Zpět na předchozí stránku

THULE CTS COUGAR 1 AVOCADO BIKE

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 1 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 21 500 Kč

Popis produktu

THULE CTS COUGAR 1 AVOCADO BIKE

Thule Chariot Cougar 1 2014 Avocado je velmi praktický vozík, který překvapí variabilitou použití, bezpečností, nízkou hmotností, ale také celkovou pohodlností pro vašeho jednoho potomka, pro kterého je určený. A díky svým vlastnostem tak není divu, že se jedná o jednu z nejoblíbenějších variant našeho sortimentu. Na první pohled vás tak na modelu Thule Chariot Cougar 1 okouzlí nejenom možnost vybrat si ze dvoubarevného provedení, ale také jeho aerodynamický tvar, který celkově usnadňuje samotnou jízdu, popřípadě běh.

Hlavní pozitivní vlastností je právě ona variabilita, jelikož dětský vozík Thule Chariot Cougar 1 kombinuje jak nastavitelná a ergonomická řidítka HeightRight™, která umožní dokonalý komfort při běhu, chůzi, nebo jízdě na bruslích, tak je součástí příslušenství i příčná tyč, která umožní montáž k jízdnímu kolu. Za všech okolností a při jakémkoliv použití však Thule Chariot Cougar 1 překvapí svou vysokou stabilitou, a také komfortem. Na ten mají vliv třeba větrací bočnice pro regulaci teploty, nastavitelné odpružení, nebo i kvalitně polstrovaná sedačka. A samozřejmě jako je tomu u celé řady modelů, i zde umožní držáky Click n’ Store™ snadnou přestavbu na vozík.

Rozhodně to ale není vše, co tento unikátní pomocník pro sportovní rodiny nabídne. Zárukou bezpečnosti je nejenom plnění řady bezpečnostních norem, ale také skelet z jodizovaného hliníku, popřípadě také vnitřní pětibodový dětský postroj. Vaše dítě tak vždy zůstane tam, kde má být. Samozřejmostí je ale také praktický úložný prostor, parkovací brzda, nebo unikátní kryt sloužící jako ochrana dítěte při nepříznivém počasí. To vše dohromady tak tvoří výrobek, na jehož rám je poskytována záruka v délce 10 let, což je jasná ukázka toho, že vozík Thule Chariot Cougar 1 rozhodně dokáže splnit očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Ideální volba, pokud nechcete dělat kompromisy.

Celkové rozměry (délka x šířka x výška): 118 cm x 67 cm x 107 cm

Celkové rozměry ve složeném stavu bez madla a kol: 107 cm x 61 cm x 26 cm

Šířka v úrovni ramen: 40 cm

Výška k sezení: 67 cm

Šířka pro průchod: 67 cm

Nosnost: 34 kg

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->