Zpět na předchozí stránku

PAYAT COMP 3

Náš TIP Sleva

Dodací lhůta: 4 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Původní cena s DPH: 57 990 Kč

Cena s DPH: 47 990 Kč

Popis produktu

PAYAT COMP 3

PAYAT COMP 3

"Zbrusu nový česko-japonský stroj s 29" a 27,5" koly"

Novinka v nabídce Apache Bicycles je trailový model Payat Comp, který využívá nového česko-japonského motoru Comp Drive C18. Ten je při hmotnosti 2,9 kg o kilogram lehčí, než motory konkurenčních značek. Motor využívá patentované technologie gearsensor.com, která umožňuje plynulé a komfortní řazení a zároveň prodlužuje životnost řadících systémů. Baterie Apache není do rámu integrovaná, což přináší další hmotnostní úsporu, a tak Payat osloví jezdce, kteří u elektrokol hledají právě co nejnižší hmotnost. Tím největším tahákem kola Payat Comp 3 jistě bude kombinace 29" kola vepředu, pluskového 27,5" kola vzadu. Spolu s trailovou geometrií toto osazení dodává kolu na špičkové obratnosti, která jde ruku v ruce s vynikajícím výkonem motoru Comp. Ovládací displej s vhodně umístěnými tlačítky zvyšuje komfort při ovládání režimu asistence elektromotoru a nabízí možnost propojení s mobilní aplikací. Ta umožňuje nastavit elektrokolo a rozšiřuje základní funkce ovládacího displeje o nové, jako například záznam trasy včetně převýšení. Mobilní aplikace je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS.

Klíčové vlastnosti:

česko-japonský středový elektromotor Comp Drives C18 s maximálním točivým momentem až 80 Nm

lithium-iontová rámová baterie LG 36 V / 16 Ah (576 Wh)

kompaktní LCD displej Comp RM-1 umístěný na levé straně řídítek

vzduchová vidlice SR Suntour XCR 34 AIR LO-R se 130 mm zdvihem a 15 mm osou

sada Shimano Deore s 10 převody

hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT400 s kotouči 180 mm

zapletená kola rozměru 29" a 27,5"+ s 27 mm širokými ráfky

ergonomické gripy značky Ergon

ELEKTROMOTOR

Česká firma Compdrives odlehčila to zásadní - motor. A jak každý cyklista potvrdí, každý kilogram je na kole dost znát. Někdo může namítnout, že kilo sem kilo tam u elektrokola nehraje žádnou roli, ale ve chvíli, kdy ho dostane do ruky zručný, technicky nadaný jezdec, každou hmotnostní úsporu ocení. Kolo pohání motor s maximálním točivým momentem až 80 Nm a asistuje mu baterie Apache 16 Ah, takže výdrž je zcela obdobná, jako u jiných motorů s toutéž baterií. Motor Comp C 18 disponuje pěti režimy asistence. Pokud si chce člověk zamakat jako na běžném horském kole, zařadí jedničku, která pouze pomáhá vyrušit efekt vyšší hmotnosti kola. Od druhého stupně elektrokolo znatelně ožívá a pátý nejvyšší mód dopomoci kolu dodává na výrazné dravosti, která si poradí i s velmi prudkými výjezdy.

BATERIE

Na spodní trubce rámu našla své místo moderní baterie LG Li-Ion s kapacitou 16 Ah (576 Wh) a dojezdem až 160 km na jedno nabití. Samozřejmostí je přítomnost chytrého systému řízení, který baterii chrání před přehřátím, zkratem či přebitím. Celková dojezdová vzdálenost závisí kromě kapacity baterie také na profilu trati, hmotnosti jezdce a jeho jízdním stylu.

OVLÁDACÍ DISPLEJ

Ovládací displej Comp RM-1 se vyznačuje kompaktními rozměry a umožňuje pohodlné ovládání palcem přímo z řídítek. Uživateli zobrazuje základní informace o stavu baterie, okamžité rychlosti, ujeté vzdálenosti a režimu asistence, ale je možné propojit ho s aplikací Comp Drives v chytrém telefonu a získat tak spoustu dalších užitečných funkcí, které samotný displej nedokáže zobrazit.

APLIKACE COMP DRIVES

Ovládací displej je schopen poskytnout uživateli elektrokola vždy potřebné informace, ale to mnohým uživatelům nestačí, a proto společnost Comp Drives vyvinula aplikaci, která rozšiřuje funkce ovládacího displeje o zcela nové, a k tomu přidává možnost úpravy nastavení Gear Sensoru GSGI. Uživatel po stažení získá možnost sledovat a zaznamenávat trasu, mít přehled o kadenci či získat přístup ke kompletním informacím o motoru. Intuitivní prostředí aplikace umožňuje sledovat spoustu údajů a užitečných informací. Aplikace je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS.

SPECIFIKACE

Modelová řada 2019

Velikost kol 29" a 27,5"+

Velikost rámu 18"/20"

Převody 1 x 10

Hmotnost 17,8 kg + 3,1 kg baterie

Systém Compdrive

Motor Comp C18

Baterie LG 36 V / 16 Ah (576 Wh) Li-Ion

Dojezd až 160 km

Řídící jednotka Compdrive (integrovaná)

Displej Comp RM-1

Rám Alloy 6061

Vidlice SR Suntour XCR 34 AIR LO-R, 130 mm zdvih, 15 x 110 mm osa (vzduchová se zamykáním z korunky)

Kliky Spec (38 zubů NW, 175 mm)

Středová osa -

Řazení Shimano Deore M6000

Přehazovačka Shimano Deore M6000

Přesmykač -

Kazeta Shimano Deore HG500 (11 - 42 zubů)

Řetěz KMC X10e

Brzdy Shimano MT400 (kotouče 180 mm)

Náboj přední Shimano MT400 Boost

Náboj zadní Shimano MT400 Boost

Ráfky Remerx RX2027 27 mm šířka

Pláště Schwalbe Nobby Nic (29 x 2,35" a 27,5 x 2,7")

Pedály Alloy

Gripy Ergon GA20

Řidítka Spec Phase 740 x 31,8 mm

Představec Spec Soil 50 mm

Hlavové složení Spec (semiintegrované, průmyslová ložiska)

Sedlovka Spec Phase (30,9 / 400 mm)

Sedlo Spec Race

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.