Zpět na předchozí stránku

Medistik

Náš TIP

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 4 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 380 Kč

Popis produktu

Medistik

Sportovci

Medistik™ je využíván atlety i trenéry pro zahřátí svalů před sportovním výkonem. Zlepšuje krevní oběh, prokrvuje tkáň. Mírní a odstraňuje svalové křeče, urychluje regeneraci namožených a bolestivých svalů a kloubů po výkonu.

Rychle potlačuje akutní bolest, zabraňuje krevním sraženinám (rána pukem, míčkem…), uschopňuje aktivní režim.

Je používán výkonnými atlety, instruktory a trenéry pro rychlé zotavení, stejně jako pro udržování vysoké výkonnosti. Využití při halových sportech – Medistik™ je vždy po ruce bez potřeby vody na umytí rukou.

Ještě více oceníte Medistik™ při sportech v terénu.

Medistik™ obsahuje nejvyšší možnou dávku účinných látek povolených pro volně prodejná lokální analgetika.

Bez bolesti až na vrchol

Uživatelé

Bolí vás záda nebo krční páteř?

Pociťujete často únavu po fyzické námaze, kdy máte namožené celé tělo, nebo máte namoženou jen určitou partii svalů, potom dokážete ocenit masážní stick Medistik™ (dříve BODY ICE).

Jedinečný technologický postup umožňuje vyrobit Medistik v tuhé formě. A tak můžete neuvěřitelně snadno a bez jakýchkoli potíží používat tento účinný přípravek. Medistik™ je koncentrovaný, dlouho vydrží a díky praktickému balení jej snadno můžete mít stále po ruce.

Mnoho pacientů si vybírá Medistik™ jako svůj preferovaný způsob kontroly nad bolestí. Praktické balení umožňuje pohodlnou a bezpečnou aplikaci na postižené místo bez potřísnění rukou.

Způsob aplikace nevyžaduje natírání a tudíž ani umývání rukou po nanesení. Stačí vysunout a potřít… Tuto výhodu oceníte při sportu, cykloturistice, na cestách, při halových sportech. Vzhledem k vysoké koncentraci účinných látek je tuhá forma Medistiku™ bez nutnosti ruční aplikace bezpečné balení a též vhodný dárek pro seniory.

Díky svému speciálnímu složení pomáhá:

•Odstraňovat únavu a bolest svalů a kloubů po namáhavých sportovních i pracovních výkonech. Vhodný na bolesti zad.

•Urychluje léčení pohmožděnin.

•Pomáhá po bodnutí hmyzem.

•Lehkým potřením spánků se zbavíte bolesti hlavy.

•Pomáhá při nachlazení - aplikací na hrudník, či záda usnadňuje dýchání, kašel.

Medistik™ – obsahuje velké množství přírodních analgetik (Mentol) a dalších účinných látek (15 % mentolu, 30 % Methyl Salicylate). Proti obdobným výrobkům je to 7–15× více.

Medistik – V.I.Product pro všechny, které něco bolí

Medistik je účinný doplněk lékařské péče…

Úleva od bolesti znamená čas navíc…

Rehabilitační specialisté

Unikátní, vysoce efektivní lokální analgetikum specificky určené pro rychlou úlevu od bolesti po namáhavém sportovním nebo pracovním výkonu, spojenou se ztuhlými a bolestivými svaly, bolestí zad, bolestí v kříži, zánětu šlach, revmatismu apod.

Medistik™ je široce používán při akutní i chronické bolesti, poúrazových stavech, zranění z dopravních nehod, sportovních klání. Působí hojivě na celou řadu obtíží úrazového původu – zhmožděniny, hematomy, vymknutí, zánětlivé stavy, natažené šlachy.

Medistik™ je částečně použitelný na poškození artritidou

Medistik™ se hodí jako doplňkový výrobek pro péči o klienta mimo ordinaci a jako rychlé řešení v akutním případě. Není určen - pro vysoký obsah účinných látek- pro celodenní ruční aplikaci.

Výhodou je lokální použití, nezatěžující trávicí aparát a také velmi pohodlná a bezpečná aplikace u tohoto typu balení, které v případě potřeby umožňuje použití i bez potřísnění rukou a nutnosti si je umývat (to ocení klienti na cestách bez vody, při sportu, cykloturistice, ve sport.hale, ale tuto vlastnost velmi oceňují také starší pacienti, pro které je toto balení bezpečnou variantou).

Medistik™ se rychle vstřebává, neotírá se, ani nezanechává na pokožce film. Díky velmi vysoké koncentraci účinných látek se dostavuje rychlý efekt. Proniká přímo do postiženého místa, působí v horizontu několika minut.

Hlavní účinné látky: Methyl Salicylate 30 %, Menthol 15 %, Eucalyptus 1 % - zajišťují okamžitý chladivý efekt pro úlevu od bolesti, poté dlouhotrvající hřejivý pocit pro uklidnění a uvolnění, nakonec pronikají hluboko do postiženého místa, napomáhají zmírnit zánět. Vazodilatační účinek - zvyšují průtok krve v místě bolesti.

Medistik™ obsahuje nejvyšší možnou dávku účinných látek povolených pro volně prodejná lokální analgetika.

Upozornění: nevhodné pro astmatiky (v uzavřené místnosti) a osoby alergické na Methyl Salycilate, Menthol, Eucalyptus.

Dbejte na to, aby nedošlo k nechtěnému zasažení očí, sliznic a citlivých partií

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->