Zpět na předchozí stránku

Koloběžka KOSTKA TOUR STAR (G5)

Dodací lhůta: 4 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 14 990 Kč

Popis produktu

Koloběžka KOSTKA TOUR STAR (G5)

Více informací

Kolobka KOSTKA 26“/20“ na silnici i do mírného terénu

Nejnovější edice koloběžky KOSTKA TOUR STAR (G5) se vyznačuje unikátní barevností, která ji přetváří v líbivý designový skvost, na nějž se nebudete moci vynadívat.

Tato koloběžka na silnice i do mírného terénu ukrývá v každičkém detailu krásu, dokonalost a preciznost. Její barevné provedení se blyští vysokým leskem, kterému kontrastují komponenty, vyvedené v zářivé metalíze. Jistě vás potěší, že zmiňované komponenty, jako blatníky a držák na lahve, jsou zahrnuty v ceně koloběžky.

Díky barevným variacím zvládá být KOSTKA TOUR STAR (G5) jak elegantní koloběžka pro ženy, tak stylová koloběžka pro muže. Avšak nenechte se zmýlit. Přestože se ráda líbí, rozhodně není žádná slečinka. Naopak, je to pořádný dravec, schopný letět šílenou rychlostí. Díky svým schopnostem válí na asfaltu, stejně snadno však projede tato kolobka lesní cesty či polňačky.

Perfektní jízdní vlastnosti vycházejí z geometrie rámu, která s sebou přináší vysokou ovladatelnost a stabilitu. Kola se otáčejí o sto šest, hladce a rychle díky nábojům Kostka HK 6524 RH s hybridními (polokeramickými) ložisky. Jakmile tedy dostanete chuť rozjet to na plné pecky, nic vám nebude bránit. Komfortní jízdu zajistí dvoustěnné ráfky Better s nýtováním, vypletené redukovanými paprsky Sapim, obuté do prémiových plášťů Schwalbe Supreme, které vás podrží v každých podmínkách. Tato koloběžka s velkými koly pro dospělé disponuje zúženou koncepcí rámu a vidlic, proto do toho můžete s vervou šlápnout, aniž by došlo ke kontaktu odrazové nohy s koloběžkou. Věříme, že se zastavovat se vám chtít nebude, ale dřív nebo později to přijít musí... A až k tomu dojde, jsou vám plně k dispozici efektivní véčkové brzdy Shimano XT, které vás zastaví na pár centimetrech.

Abychom zvýšili odolnost rámu při kontaktu s terénními nerovnostmi, opatřili jsme spodní část nášlapu speciálními sváry a výztuhou. Kromě toho, že rám chrání, zvyšují také jeho tuhost.

Sečteno, podtrženo - koloběžka KOSTKA TOUR STAR (G5) je výborný stroj s perfektními jízdními vlastnostmi, unikátním designem a precizním dílenským zpracováním, za jehož řidítky se budete s grácií prohánět po vyasfaltovaných cestách i v mírném terénu. Divoká nespoutanost této krásky vám velmi rychle přiroste k srdci a vy už se jí nikdy nebudete chtít vzdát.

Radar vlastností

Terén

Město

Silnice

Dospělí

Děti

Venčení

0

1

2

3

4

5

JS chart by amCharts

Základní specifikace

Výška 940 mm

Délka 1720 mm

Hmotnost 9,7 kg (s doplňky)

Nosnost rámu 150 kg

Velikost předního kola 26"

Velikost zadního kola 20"

Světlost nášlapu 50 mm

Délka nášlapu 420 mm

Rozvor kol 1150 mm

Šířka řidítek 680 mm

Vybavení

Brzdy Shimano XT

Náboje KOSTKA HK 6524 RH

Obutí Schwalbe Marathon Supreme

Ráfky Dvoukomorové

Představec KOSTKA SK 2822 S

Řídítka KOSTKA FBH Wings 680-50 Al

Vidlice Pevná 26" - 65mm

Ložiska (Náboje) Polokeramická (Hybridní)

Hlavové složení KOSTKA HSK 2834

Madla Kožená

Paprsky Nerezové

Duše Autoventilek

Zátky Hliníkové odrazové

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.