Zpět na předchozí stránku

Koloběžka KOSTKA TOUR Fun (G5)

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 1 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 6 990 Kč

Popis produktu

Koloběžka KOSTKA TOUR Fun (G5)

Více informací

Koloběžka s velkými koly, pro začátečníky

Pokud s koloběhem teprve začínáte, a nejste si proto úplně jisti, zda vás tento sport chytne a nepustí (věříme, že ano), je koloběžka KOSTKA TOUR FUN správná volba. Na to, jaké možnosti nabízí, je totiž poměrně levnou koloběžkou pro dospělé. Jsme si 100% jistí, že od ní dostanete přesně to, co jakožto začínající koloběžkách potřebujete.

Její konfigurace totiž rozhodně není nijak ošizená. Koloběžka TOUR FUN stojí na velmi kvalitním rámu, který je optimalizován pro příjemnou a pohodovou jízdu. Pohoda, klídek, koloběh, to je oč tu koloběží... Podobně jsou na tom jednokomorové ráfky, nazuté do plášťů Kenda, na kterých si zkrátka a dobře ujedete. Ale abyste si neujeli zase až moc, můžete kdykoliv zpomalit za pomocí účinných véčkových brzd Promax.

Nášlap této koloběžky s velkými koly 26"/20" je ze spodní strany opatřen výztuhou a speciálními sváry, které zpevňují rám a zároveň chrání jeho nejvíce namáhaná místa při styku s nerovnostmi.

Až budete chtít koloběžce ukázat vzdálenější destinace, jistě oceníte, že náboje kol disponují rychloupínacím systémem upevnění osy. Díky tomu je možné kola snadno a rychle odmontovat, a váš stroj tak snáze naložit do kufru automobilu.

Jak jsme slíbili na začátku, koloběžka pro dospělé KOSTKA TOUR FUN je zkrátka výborný stroj za přijatelnou cenu, který do puntíku splní vaše očekávání. Odrazte se vstříc objevování krás koloběhu a světa, jenž nás obklopuje. Určitě této vášni zcela podlehnete.

Radar vlastností

Terén

Město

Silnice

Dospělí

Děti

Venčení

0

1

2

3

4

5

JS chart by amCharts

Základní specifikace

Výška 960 mm

Délka 1720 mm

Hmotnost 9,8 kg

Nosnost rámu 100 kg

Velikost předního kola 26"

Velikost zadního kola 20"

Světlost nášlapu 50 mm

Délka nášlapu 420 mm

Rozvor kol 1120 mm

Šířka řidítek 620 mm

Vybavení

Brzdy PROMAX

Náboje Konusové 100 mm

Obutí Kenda Khan

Ráfky RMX 21

Představec KOSTKA SK 2822 S

Řídítka Ocelová

Vidlice Pevná 26" - 100 mm

Hlavové složení A-Head

Madla Gumová

Duše Autoventilek

Zátky Plastové odrazové

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->