Zpět na předchozí stránku

kolobezka-kostka-street-hope

Dodací lhůta: 4 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 20 000 Kč

Popis produktu

kolobezka-kostka-street-hope

KOSTKA STREET HOPE je komfortní a elegantní a současně i svižnou koloběžkou určenou do přeplněného městského provozu. Avšak ani na kratších výletech (např. do 30 km) se rozhodně zahanbit nenechá a sportovním modelům bude snadno šlapat na paty. Výborné jízdní vlastnosti jsou dány geometrií rámu, náboji KOSTKA na průmyslových ložiscích a 1,5“ širokými plášti Schwalbe Marathon Racer. Správný brzdný efekt zajišťují kvalitní brzdy Shimano XT. STREET HOPE si svým neotřelým designem lehce získá srdce každého, na koho si jen ukáže. Precizní dílenské zpracování detailů dodávají modelu exkluzivitu, výjimečnost a opravdovou eleganci.

Každý kupující si může vybrat své konkrétní výrobní číslo, pakliže bude dosud volné. Každému kupující bude nabídnuta možnost umístění svého brandu, loga nebo webových stránek.

Usnadněte handicapovaným se se svým životním údělem lépe vyrovnat.

Nákupem koloběžky STREET HOPE přispíváte částkou 5.000,- Kč na sponzorský podúčet vedený v nadaci KONTO BARIÉRY.

Sponzorský podúčet je založen na podporu 7 letého Martínka Klimeše, který od 3. roku života bojuje se závažným onemocněním dolních a horních končetin. Finanční sbírkou bychom rádi přispěli na úhradu výloh spojených s léčbou a rehabilitací. Přestože se Martínek od svého narození až do 18 měsíců vyvíjel jako zcela zdravé dítě, záhy se u něj objevila záhadná choroba související s motorikou celého těla. Nedokáže sám chodit ani stát. V horních i dolních končetinách má značnou spasticitu (velké napětí ve svalech) a zároveň hypotonii (malé napětí ve svalech). Nejvíce postižené má dolní končetiny.

Základní specifikace

Výška 900 mm

Délka 1 300 mm

Hmotnost 8,2 Kg

Nosnost rámu 150 kg

Velikost předního kola 16"

Velikost zadního kola 16"

Světlost nášlapu 45 mm

Délka nášlapu 350 mm

Vybavení

Brzdy Shimano XT

Náboje KOSTKA 65 MM

Obutí Schwalbe Marathon Racer

Ráfky Dvoukomorové

Představec KOSTKA

Řídítka BMX s hrazdou

Specifikace duše

Typ ventilku Auto, Moto

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.