Zpět na předchozí stránku

Koloběžka KOSTKA STREET

Dodací lhůta: 4 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 8 390 Kč

Popis produktu

Koloběžka KOSTKA STREET

KOSTKA STREET je koloběžkou s 16ti palcovými koly disponující menší geometrií, což zlepšilo i její celkovou skladnost. Celá koncepce je postavena na kratším nášlapu a minimálním ofsetu, což zaručuje výbornou obratnost. Mohlo by se zdát, že tyto parametry mohou negativně ovlivnit rychlost a celkové jízdní vlastnosti. Omyl - koloběžka je kupodivu nejen obratná, ale i velmi rychlá. Zkrácený nášlap neomezil prostor pro jezdce, ba naopak - nabízí dostatek místa pro pohodlný pohyb a odraz. Nášlap je zespodní strany podvařen a zpevněn výztuhou ve tvaru podkovy. Provedená inovace zajišťuje nejen vyšší tuhost rámu, ale současně i chrání jeho nejvíce namáhané místo při styku s nerovností. Inovovaný nášlap zpevněný výstuhou budeme standardně aplikovat i pro ostatní modely střední a vyšší třídy.

Rychlou a pohodlnou jízdu dosahuje STREET díky nábojům na průmyslových ložiscích, dvoukomorovým ráfkům a plášťům Schwalbe Marathon Racer, a nejen díky nim. Příjemnému pocitu z jízdy velmi přispěla celková geometrie a zvýšená tuhost rámu. Proto je STREET dokonale obratný městský model, ale současně rychlý dravec, zvyklý vítězit.

STREET umožňuje zvýšení nášlapu pomocí distančního kroužku, který usnadňuje průjezdnost v těžkém terénu. STREET je samozřejmě možné vybavit i pružným adaptérem pro uchycení vodítka pro psa. Při jézdě uvítá jezdec pohodlné grippy montované na ergonomických BMX řídítkách. KOSTKA STREET je standardně osazena brzdami SHIMANO ALIVIO, hlavovým složením 1 1/8, přípravou pro blatníky a stojánek. STREET bude lakována v reflexní zelené, v matné bílé barvě a důstojné matné černé. Pro zamezení vzniku korozi uvnitř rámu je rám povrchově ošetřen a lakován i z vnitřní strany rámu.

Parametry :

Základní specifikace

Výška

860 - 900 mm

Délka

1 310 mm

Hmotnost

8,2 Kg

Nosnost rámu

150 kg

Velikost předního kola

16"

Velikost zadního kola

16"

Světlost nášlapu

45 mm

Délka nášlapu

350 mm

Jízdní vlastnosti

Silnice

Velmi dobrá

Terén

Dobrá

Město

Chvalitebná

Vybavení

Brzdy

Shimano Alivio

Náboje

Remerx 65 mm

Obutí

Schwalbe Marathon Racer

Ráfky

Dvoukomorové

Představec

KOSTKA

Řídítka

BMX s hrazdou

Specifikace duše

Typ ventilku

Auto, Moto

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.