Zpět na předchozí stránku

Koloběžka KOSTKA RACER PRO (G5)

Dodací lhůta: 4 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 17 990 Kč

Popis produktu

Koloběžka KOSTKA RACER PRO (G5)

Sportovní koloběžka pro trénink i závodění

Sportu zdar, silničnímu koloběhu zvláště! Sportovní koloběžka KOSTKA RACER PRO je skvělý parťák pro aktivní odpočinek a zároveň vaše vstupenka do světa závodění, protože geometrií vychází ze závodního carbonového modelu Racer CTi. Na silnici budete naplno těžit z její zvýšené tuhosti a pevnosti - ingrediencí, díky nimž to lze s grácií rozjet na plné pecky. Odraz za odrazem, metr po metru, rychlostí blesku, směr cílová páska a bedna vítězů.

Tato koloběžka 28”/24” je postavená nejen na velkých kolech, ale také na celé řadě inovací, které jí vlévají do žil cit pro dokonalou a ničím nelimitovanou jízdu. Tuhost koloběžky, snížený rám a světlá výška nášlapu, větší prostor pro odraz jezdce, vylepšená točivost a obratnost – to vše se přímo a nesmazatelně podepsalo na jízdních vlastnostech koloběžky KOSTKA RACER PRO. Jakmile tuto závodní koloběžku osedláte, její oslnivý charakter se navždy zapíše do vašeho srdce...

Ke zvýšenému jízdnímu pohodlí přispívá zúžený nášlap, jenž minimalizuje kontakt jezdce s koloběžkou. Kola koloběžky jsou vyvinuta speciálně pro koloběh, disponují vysokou tuhostí a díky jejich nízkému valivému odporu, který vychází ze závodních plášťů Schwalbe Durano, budete při odrazu bojovat maximálně s protivětrem a svou vlastní výdrží. Speciálně pro účely sportovního koloběhu jsou vyráběny i náboje Kostka HK 1020RH/HK 6520RH na průmyslových ložiscích.

Ne vždy je možné zabránit kolizi koloběžky s terénními nerovnostmi, proto jsme spodní stranu nášlapu vybavili speciálními sváry a výztuhou. Tyto prvky chrání samotný rám, výrazným způsobem prodlužují jeho životnost a zároveň mu dodávají zvýšenou tuhost.

Na závěr je tu ještě jedna neméně důležitá vychytávka – spolehlivé brzdy Shimano 105, jejichž vysokou účinnost zajišťují i přesně obráběné boční plochy odolných dvoustěnných ráfků Remerx Alcyon.

KOSTKA RACER PRO, silniční koloběžka pro dospělé, je prostě do posledního detailu vypiplaný stroj, předurčený k rychlé sportovní jízdě, s ambicemi vyhrávat.

Základní specifikace

Výška 940 mm

Délka 1800 mm

Hmotnost 7,7 kg

Nosnost rámu 150 kg

Velikost předního kola 28"

Velikost zadního kola 24"

Světlost nášlapu 35 mm

Délka nášlapu 370 mm (420 mm)

Rozvor kol 1170 mm

Šířka řidítek 500 mm

Vybavení

Brzdy Shimano 105

Náboje KOSTKA HK 1020 RH / HK 6520 RH

Obutí Schwalbe Durano

Ráfky Dvoustěnné - ALCYON

Představec Force Teamlight 130

Řídítka KOSTKA FBH Racer ergo

Vidlice Silniční - hliníková

Ložiska (Náboje) Polokeramická

Hlavové složení A-Head

Madla Omotávka

Paprsky Nerezové

Duše Velo ventilek

Zátky Plastové

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->