Zpět na předchozí stránku

Koloběžka KOSTKA HILL FUN (G5)

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 6 790 Kč

Popis produktu

Koloběžka KOSTKA HILL FUN (G5)

Koloběžka pro začátečníky

Za málo peněz hodně muziky... Pokud s koloběhem teprve začínáte a nechcete do nového stroje investovat majlant, KOSTKA HILL FUN, koloběžka do 100 kg, je pro vás výbornou volbou. Aby nedošlo k mýlce... Tato koloběžka pro dospívající děti a dospělé je cenově přijatelná, přesto dotažená do posledního detailu. Stejně jako v případě všech ostatních koloběžek KOSTKA jsme si při její výrobě dali záležet, proto se vyznačuje precizním dílenským zpracováním.

A když už se zmiňujeme a kvalitním a důmyslném zpracování, je potřeba podotknout, že řidítka jdou upnout do dvou poloh dle velikosti jezdce, tak jak je vidět na obrázku.

Průřez nábojem KOSTKA HK 6524 F

Koloběžka KOSTKA HILL FUN svou výbavou plně odpovídá požadavkům začínajícího koloběžkáře a její jízdní vlastnosti vás velmi mile překvapí. Vše začíná u vyladěné geometrie rámu, která zaručuje pohodovou a ničím nerušenou jízdu. Na jednokomorových ráfcích, obutých do plášťů Kenda, si doslova ujedete a véčkové brzdy Promax vás zase bez problémů zastaví. V případě, že budete koloběžku například převážet autem, jistě oceníte hliníkové náboje s rychloupínáky, díky nimž lze kola koloběžky snadno odmontovat a zmenšit tak její rozměry.

Garantujeme, že vás levná koloběžka KOSTKA HILL FUN ani přes svou poměrně nízkou cenu nezklame. Proto nečekejte a odrazte se vstříc lásce ke koloběhu. Věříme, že pohled na svět z nášlapu koloběžky vám v mžiku a navždy přiroste k srdci.

Radar vlastností

Terén

Město

Silnice

Dospělí

Děti

Venčení

0

1

2

3

4

5

JS chart by amCharts

Základní specifikace

Výška 960 mm

Délka 1480 mm

Hmotnost 8,8 kg

Nosnost rámu 100 kg

Velikost předního kola 20"

Velikost zadního kola 16"

Světlost nášlapu 50 mm

Délka nášlapu 420 mm

Výška nášlapu 76 mm

Rozvor kol 1040 mm

Vybavení

Brzdy PROMAX

Náboje Konusové 100 mm

Obutí Kenda Khan

Ráfky RMX 21

Představec KOSTKA SK 2822 S

Řídítka KOSTKA FBH 615-160 St

Vidlice Pevná 20" - 100 mm

Hlavové složení A-Head

Madla Gumová

Duše Autoventilek

Zátky Plastové

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->