Náš sortiment
Menu

MTB 26" Kola ( fatbike)

MTB 27" Kola

MTB 29" Kola

Celoodpružená kola

Crosová kola

Trekingová kola

Silniční kola

Elektrokola

Elektrosady

Cyclocross

Fitness kola

City kola (retro kola)

Cruiser

BMX

Skládací kola

Dětská kola

Odrážedla

Koloběžky

cyklocomputery

sporttestry

Fitness náramky

GPS navigace

Oblečení

Brýle

Přilby

Dětské přilby

Dětské sedačky

MTB tretry

Silniční tretry

Výživa

Masážní prostředky

MTB komponenty

Sady MTB

Silniční komponenty

Sady silniční

Sedla

Nosiče kol

Zapletená kola

Novinky

Přívěsy za jízdní kolo

Akce

BAZAR

Zákaznický servis

Telefon

Mobil:
603 372 896

E-mail:
obchod@kolakolda.cz


Kategorie: sporttestry » Polar sporttestr » Polar FT80 + Flowlink

Polar FT80 + Flowlink

Polar FT80 + Flowlink

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 4 400 Kč
Objednat
 
 

Popis produktu „Polar FT80 + Flowlink”

Zosobnění celistvého přístupu ke cvičeníKruhový trénink pro posilování s rozumem Kondiční program STAR Vás motivuje k plnění týdenních cílů a zlepšování své kondice Test kondice do 5 minut z klidových hodnot vleže změří, jak na tom opravdu jste Vlastní zóna TF - během 5 minut rozcvičky najde optimální limity pro dnešní cvičení Komunikace s www.polarpersonaltrainer.com přes kolébkový interface FlowLink™ Paměť na 100 záznamů s podrobným vyhodnocením .

FT80 (tmavý / světlý displej) : 6.800,- Kč

FT80 G1 : 9.100,- Kč

Funkce dostupné přes www.polarpersonaltrainer.com

Deník

Pokročilý rozbor tréninku

Tréninková zátěž

Polar FT80

Přijímač FT80

Kódovaný vysílač WearLink®+

Kolébkový interface FlowLink®

Originální a český manuál

Polar FT80 GPS

Přijímač FT80

Kódovaný vysílač WearLink®+

GPS senzor G1

Kolébkový interface FlowLink®

Originální a český manuál

Tréninkové programy

Funkce při záznamu

Grafické označení zátěžové zóny

Tento indikátor ukazuje, v jaké zóně zatížení se jedinec aktuálně pohybuje a napomáhá tak k efektivnímu naplňování tréninkových cílů.

Heart touch (aktivace přiblížením hodinek k vysílači)

Tato funkce umožňuje v průběhu cvičení zobrazit uživatelem zvolené hodnoty bez stisknutí tlačítka a to pouhým přiblížením přijímače k hrudnímu vysílači.

Ukazatel zóny

V průběhu zatížení zobrazuje tento pohyblivý ukazatel aktuální hodnotu TF na ose a vy tak detailně vidíte, ve které části zvolené zóny se aktuálně nacházíte. Ocení zejména zkušenější uživatelé, kteří si již s intenzitou dokáží "pohrát" a odcvičit trénink např. těsně pod horním limitem stanovené zóny.

Zámek zóny

Máte-li pro danou tréninkovou jednotku nastaveno více zón zatížení, ale v průběhu cvičení se rozhodnete pouze pro jednu z nich, můžete si ji zamknout a sporttester nadále sleduje pouze tuto zvolenou zónu.

GPS senzor G1

Rychlost / Tempo - okamžité, průměrné a maximální

Měříte-li si v průběhu aktivity rychlost, můžete sledovat i aktuální tempo v minutách/kilometr. Zónu tempa si můžete přednastavit i jako hlavní veličinu, kterou se budete při tréninku řídit. Opuštění zóny přístroj akusticky a vizuálně signalizuje.

Vzdálenost: v záznamu, celkem

Vzdálenost (km, mi) můžete nastavit a měřit několika způsoby. Vzdálenost za trénink (Training distance) udává vzdálenost uraženou během tréninkového cvičení. Celková vzdálenost (Total distance) je pak součet všech vzdáleností od posledního resetování.

Hodinky a další funkce

Datum a den v týdnu

Denní čas (12/24h) a budíček

Druhá časová zóna

Indikátor slabé baterie

Ovládací jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, italština, finština

Podsvícení displeje

Stopky

Klasická funkce stopek informuje o délce trvání celé aktivity, jednotlivých mezičasů či úseků.

Uživatelsky vyměnitelná baterie

Vodotěsnost = 50m

Zámek tlačítek

S1 - nožní snímač rychlosti

Rychlost / Tempo - okamžité, průměrné a maximální

Měříte-li si v průběhu aktivity rychlost, můžete sledovat i aktuální tempo v minutách/kilometr. Zónu tempa si můžete přednastavit i jako hlavní veličinu, kterou se budete při tréninku řídit. Opuštění zóny přístroj akusticky a vizuálně signalizuje.

Vzdálenost: v záznamu, celkem

Vzdálenost (km, mi) můžete nastavit a měřit několika způsoby. Vzdálenost za trénink (Training distance) udává vzdálenost uraženou během tréninkového cvičení. Celková vzdálenost (Total distance) je pak součet všech vzdáleností od posledního resetování.

Sledování kondice

Automatické nastavení zóny TF dle věku (tepy za min. / % max.TF)

Váš trénink by měl být bezpečný a efektivní. Proto vám přinášíme sporttester, který automaticky určí cílovou oblast tepové frekvence podle maximální tepové frekvence, která je závislá na vašem věku (220 mínus váš věk). Limity jsou určovány buď v tepech za minutu (bpm), nebo jako procento (%) tepového maxima. Přečtěte si také část Ruční nastavení cílové oblasti.

Energetický výdej® - spálené kalorie + procento tuků

Polar OwnCal vypočítává počet kilokalorií spotřebovaných během tréninku. Díky tomu můžete sledovat počet kilokalorií spotřebovaných během jednoho tréninku i celkový počet kilokalorií spotřebovaných během několika tréninkových cvičení. Tato funkce také odhaduje procento odbouraných tuků (fat% na displeji). Jedná se o počet kilokalorií spotřebovaných z tuku během tréninku, který je vyjádřen procentuální hodnotou vůči celkovému počtu spotřebovaných kilokalorií.

Kodovaný přenos® (5 kHz)

Kódováný přenos zajišťuje nerušený přenos dat a chrání před zkreslením hodnot jiným snímačem či vysílačem TF. Při spuštění záznamu se přístroj páruje s nejbližšími snímači a je nutné být ve vzdálenosti minimálně 1m od dalších nežádoucích snímačů. Po nalezení kódu již přijímač komunikuje pouze s těmi snímači, se kterými je spárován. Dosah snímačů pracujících na frekvenci 5 kHz je 80-100 cm.

Kondiční program STAR

Kruhový trénink

Průměr a maximum TF celého záznamu

Ruční nastavení zóny (tepy za min. / % max.TF)

Tato funkce vám umožní definovat cílovou oblast dle vašeho přání a je ideální pro trénink. Cílovou oblast pro trénink můžete nastavit jako počet tepů za minutu (bpm) nebo jako procento tepového maxima.

Tepová frekvence (tepy / % / grafická křivka) - v Kruhovém tréninku

Tepová frekvence přímo ukazuje, kolik práce vaše srdce vykoná. Tepovou frekvenci můžeme vyjádřit buď jako počet tepů za minutu (bpm), nebo jako procento (%) tepového maxima. Během silového tréninku si můžete nechat zobrazit graf průběhu tepové frekvence.

Test kondice (Vlastní Index)

Test Vlastní relaxace®

Tréninková zátěž - přes polarpersonaltrainer.com

Vlastní zóna® TF

Vlastní zóna je funkce, která upravuje limity přednastavené zóny podle aktuálního stavu organismu. Stanovení se provádí jednoduchým testem stupňované zátěže na počátku cvičební jednotky. Dopručujeme provádět při pocitch únavy, předejdete tím nežádoucímu přetrénování.

Zóny TF se zvukovým a vizuálním alarmem překročení limitů

Manuálně, automaticky nebo testem "Stanovení vlastní zóny" lze zvolit a stanovit jednu nebo více zón tepové frekvence pro danou tréninkovou jednotku. Přístroj poté hlídá, zda cvičení probíhá ve zvolené zóně intenzity zatížení a na její opuštění akusticky a vizuálně upozorňuje.

Spojení s PC

Komunikace s OS Mac přes interface Polar FlowLink

Komunikace s počítačem přes interface Polar FlowLink

Komunikace s polarpersonaltrainer.com přes interface Polar FlowLink

Záznamové funkce

100 záznamů

Celkem

Od prvního použití přístroj načítá veškeré měřené veličiny vy si je poté můžete prohlédnout ve složce TOTALS.

Týdenní součty

Přístroj podle kapacity ukládá do paměti veškeré údaje o tréninkových jednotkách. Zpětně si můžete prohlédnout jednak hodnoty měřených veličin v jednotlivých TJ, celkové hodnoty či hodnoty za poslední týden.

Další obrázky „Polar FT80 + Flowlink”Kódovaný vysílač s vyměnitelnou baterií; elektrody zabudované v pohodlném elastickém textilním popruhu. cena - 1300 kč

Kolébkový interface pro spojení s PC přes USB port. cena - 1300 kč

Měří rychlost i vzdálenost při jakékoliv venkovní pohybové aktivitě na základě příjmu a vyhodnocení satelitního signálu GPS (Global Position System) - technologie SIRF III. cena - 3100 kč
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.