Zpět na předchozí stránku

FT 7

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 1 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 2 300 Kč

Popis produktu

FT 7

Akce :

Pokročilý průvodce Vaším cvičenímUkazatel energetického krytí napovídá, kde se hlavní efekt cvičení mění ze spalování tuků na rozvoj kondice Automaticky počítá energetický výdej podle údajů TF Kódovaný přenos tepové frekvence omezující rušení při větším počtu měřených jedinců Paměť na 99 záznamů s podrobným vyhodnocením .Funkce dostupné přes www.polarpersonaltrainer.com

Analýza tréninku

Deník

Tréninková zátěž

Tréninkové programy

Funkce při záznamu

Grafické označení zátěžové zóny

Tento indikátor ukazuje, v jaké zóně zatížení se jedinec aktuálně pohybuje a napomáhá tak k efektivnímu naplňování tréninkových cílů.

Heart touch (aktivace přiblížením hodinek k vysílači)

Tato funkce umožňuje v průběhu cvičení zobrazit uživatelem zvolené hodnoty bez stisknutí tlačítka a to pouhým přiblížením přijímače k hrudnímu vysílači.

Hodinky a další funkce

Datum a den v týdnu

Denní čas (12/24h) a budíček

Druhá časová zóna

Indikátor slabé baterie

Ovládací jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, italština, finština, švédština

Podsvícení displeje

Uživatelsky vyměnitelná baterie

Vodotěsnost = 30m

Zámek tlačítek

Sledování kondice

Energetický výdej® - spálené kalorie

Polar OwnCal vypočítává počet kilokalorií spotřebovaných během tréninku. Díky tomu můžete sledovat počet kilokalorií spotřebovaných během jednoho tréninku i celkový počet kilokalorií spotřebovaných během několika tréninkových cvičení.

Kodovaný přenos® (5 kHz)

Kódováný přenos zajišťuje nerušený přenos dat a chrání před zkreslením hodnot jiným snímačem či vysílačem TF. Při spuštění záznamu se přístroj páruje s nejbližšími snímači a je nutné být ve vzdálenosti minimálně 1m od dalších nežádoucích snímačů. Po nalezení kódu již přijímač komunikuje pouze s těmi snímači, se kterými je spárován. Dosah snímačů pracujících na frekvenci 5 kHz je 80-100 cm.

Průměr a maximum TF celého záznamu

Ruční nastavení zóny (tepy za minutu - horní limit)

Pomocí této funkce můžete nastavit horní limit své cílové oblasti. Horní limit pro trénink můžete nastavit jako počet tepů za minutu (bpm).

Tepová frekvence (% maxima TF)

Tepová frekvence přímo ukazuje, kolik práce vaše srdce vykoná. Tepovou frekvenci můžeme vyjádřit buď jako počet tepů za minutu (bpm), nebo jako procento (%) tepového maxima.

Tréninková zátěž - přes polarpersonaltrainer.com

Ukazatel energetického krytí

Velmi jednoduchý ukazatel, který informuje, zda aktuální intenzita zatížení odpovídá zóně spalování tuků či rozvoje kondice. Indikátor se pohybuje po ose, kde je předchozím testem stanoven bod přechodu mezi těmito dvěma "tréninkovými efekty".

Zóny TF se zvukovým a vizuálním alarmem překročení limitů

Manuálně, automaticky nebo testem "Stanovení vlastní zóny" lze zvolit a stanovit jednu nebo více zón tepové frekvence pro danou tréninkovou jednotku. Přístroj poté hlídá, zda cvičení probíhá ve zvolené zóně intenzity zatížení a na její opuštění akusticky a vizuálně upozorňuje.

Spojení s PC

Komunikace s OS Mac přes interface Polar FlowLink

Komunikace s počítačem přes interface Polar FlowLink

Komunikace s polarpersonaltrainer.com přes interface Polar FlowLink

Záznamové funkce

99 záznamů

Celkem

Od prvního použití přístroj načítá veškeré měřené veličiny vy si je poté můžete prohlédnout ve složce TOTALS.

Týdenní součty

Přístroj podle kapacity ukládá do paměti veškeré údaje o tréninkových jednotkách. Zpětně si můžete prohlédnout jednak hodnoty měřených veličin v jednotlivých TJ, celkové hodnoty či hodnoty za poslední týden.Přizpůsobit FT7

Flowlink - pro obousměrnou komunikaci s PC:

Kolébkový interface pro spojení s PC přes USB port. Přenos se automaticky naváže ihned po položení sporttesteru do kolébky bez jediného kliknutí myší.Více informací

Všechna kompatibilní příslušenství

Sekce podpory

Najít podporu a SW pro tento sporttester+ Zoom

Nabízíme v barvách

ZlatočernáStříbrně černáČernáČervenáPřidat hodnoceníShare

Původní cena: 2500 kč

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->