Zpět na předchozí stránku

ELEKTRICKÁ SKLÁDACÍ KOLOBĚŽKA MICRO MERLIN X4

Dodací lhůta: 4 dní

Skladem: 0 ks

Externí sklad: Na dotaz

Cena s DPH: 19 600 Kč

Popis produktu

ELEKTRICKÁ SKLÁDACÍ KOLOBĚŽKA MICRO MERLIN X4

Určeno pro Město

Věkové rozmezí 16+

Hmotnost 11 kg

Nosnost 100 kg

Složené rozměry 105 x 14,5 x 32 cm

Barva černá

Specialita Nízká váha, 4 režimy

Nastavitelná výška Ano

Výška řídítek 90-108,5 cm

Šířka řídítek 39 cm

Skládací tyč Ano

Velikost koleček 200 mm

Šířka koleček 50 mm

Materiál koleček Airless Rubber Tyre

Ložiska ABEC 5

Typ baterie lithium-iontová

Kapacita baterie 7,8 Ah

Napětí 36 Voltů

Výkon 250 / 500 Wattů

Max. rychlost 25 km/h

Dojezd 25 km

Čas nabíjení 3 hod.

Šířka desky 14,5 cm

Délka desky 42 cm

Materiál desky hliník

Výška od země 7,5 cm

Stojánek Ne

Složení rukojetí Ano

Brzda Ano

Přední blatník Ano

Zadní blatník Ano

POPIS A TECHNICKÉ INFORMACE

ELEKTRICKÁ SKLÁDACÍ KOLOBĚŽKA MICRO MERLIN X4

Micro Merlin X4 je celoodpružená špičková elektrická skládací koloběžka od známého švýcarského výrobce Micro Mobility Systems.

Pevná konstrukce, kvalitní materiály, vynikající odladěná technologie čtvrté generace, velká kolečka a perfektní rodokmen skládacích koloběžek vytváří produkt, který splní veškeré požadavky na mobilitu městského člověka 21. století.

O pohon této elektr[ické koloběžky se stará motor s výkonem 500 Wattů, který je umístěn v předním kolečku. Maximální rychlost je 25 km/h.

Dokonalost se skrývá v detailech.

Micro Merlin X4 váží 11 kg a patří tak k nejlehčím elektrickým skládacím koloběžkám na světě a to především díky kvalitním odlehčeným materiálům. Tato extrémně nízká váha umožňuje snadnější přenášení, manipulaci a zlepšuje ovladatelnost samotné koloběžky.

Tato elektrická koloběžka je osazena 200 mm kolečky, která jsou svým komfortem vhodná i na dlouhé vzdálenosti městem. Šířka koleček je 50 mm, čímž je zajištěna větší stabilita v zatáčkách.

Uprostřed rukojetí se nachází integrovaný digitální displej s ovládacími tlačítky. Displej zobrazuje aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, ujetou celkovou vzdálenost, stav baterie, aktuální jízdní režim, venkovní teplotu a indikátor předního světla.

Pro zvýšení komfortu na dlouhé vzdálenosti je koloběžka osazena tempomatem, který je možné libovolně aktivovat a deaktivovat.

Mobilitu a snadnou manipulaci při skládání koloběžky zajišťuje nový skládací mechanismus Micro. Při skládání stačí lehce rukama zatlačit dopředu na řídítka a nohou zmáčknout modrou páčku na skládacím mechanismu a máte složeno.

Nášlapná deska koloběžky je vyrobena z jednoho pevného bloku, což zajišťuje maximální pevnost, ale i prémiový vzhled. Délka a šířka nášlapné desky umožňuje jezdci větší stabilitu a komfort během jízdy.

Pro ještě větší zvýšení komfortu je koloběžka odpružená na předním i zadním kolečku. Zadní pružina je ukrytá v konstrukci nášlapné desky. Přední odpružení je v řídítkové tyči nad kolečkem. Jedná se tak o celoodpruženou elektrickou skládací koloběžku.

Merlin X4 je osazena dvěma brzdami. Nožní brzda na zadním kolečku slouží zároveň jako blatník. Regenerační (motorová) palcová brzda, se nachází na levé straně rukojeti.

Koloběžka je vybavena integrovanými zadními LED světly, která při jízdě svítí. Při brzdění se zadní LED rozbliká a zesílí intenzitu svícení. Přední LED světlomet je součást digitálního displeje a lze ho vypnout a zapnout přes digitální displej.

Rukojeti řídítek jsou gumové a mají ergonomický tvar, který zajišťuje dobré držení a komfort. Rukojeti jsou sklápěcí tak, aby koloběžka zabrala co nejmenší prostor.

Klasický stojánek na koloběžce chybí. Byl totiž nahrazen pohodlnější funkcí, která zajistí stání koloběžky ve volném prostoru. Není potřeba se ohýbat ke stojánku, ale stačí nohou povolit skládací mechanismus a nechat koloběžku stát v první fixované poloze.

Pro zvýšení bezpečnosti jsou po stranách koloběžky elegantní reflexní pásky.

Jízdní programy koloběžky Merlin X4:

1. 6km/h – 250W (režim chůze)

2. 20km/h - 300W (režim eko)

3. 25km/h - 400W (režim standard)

4. 25km/h - 500W (režim sport)

Přepínání jednotlivých jízdních programů je vždy před jízdou a je velice pohodlné: Stiskněte palcovou brzdu (levá strana) a držte jí stisknutou. Zapněte koloběžku a 1-4 stiskněte palcový pedál (pravá strana), čímž si změníte a navolíte jízdní režimy. (Samotné přepínání jízdních režimů se na displeji nezobrazuje).

Základní údaje:

Baterie: lithium-iontová baterie značky s kapacitou 7,8 Ah.

Napětí: 37 Voltů

Výkon: 250 / 500 Wattů

Dojezd: 25 km

Čas nabíjení: 3 hod.

Součástí balení: elektrická koloběžka Merlin X4, nabíjecí kabel, zvonek, návod.

JEDINEČNOST

velice lehká elektrická koloběžka

jednoduché skládání

přední i zadní odpružení

tempomat

přehledný displej s LED světlem

zvýšená světlá výška

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.