Zpět na předchozí stránku

CS 100

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 1 ks

Externí sklad: Na dotaz

Původní cena s DPH: 2 420 Kč

Cena s DPH: 2 000 Kč

Popis produktu

CS 100

Základní cyklistický sporttesterPřesné měření TF, rychlosti, vzdálenosti a dalších údajů při cyklistice Automaticky počítá energetický výdej včetně procenta spálených tuků podle údajů TF Vlastní zóna TF - během 5 minut rozcvičky najde optimální limity pro dnešní cvičení Odhadne čas dojezdu podle dosavadní průměrné rychlosti

Cyklosnímač kadence CS

Kadence - okamžitá, průměrná a maximální

Nastavení kola - pro 2 bicykly

Umožňuje nastavení až tří různých typů kola. Před zahájením měření stačí pouze zvolit jeden z nich podle aktuální situace.

Cyklosnímač rychlosti CS

Autostart / Autostop

Automatické spuštění nebo ukončení měření v momentě rozjetí nebo zastavení kola.

Edit cycling computer settings with Polar UpLink Tool and transfer them to your Polar product (UpLink)

HRmax (user set)

Nastavení kola - pro 2 bicykly

Umožňuje nastavení až tří různých typů kola. Před zahájením měření stačí pouze zvolit jeden z nich podle aktuální situace.

Rychlost / Tempo - okamžité, průměrné a maximální

Ukazatel rychlosti

Pohyblivý ukazatel rychlosti informuje, v jaké části zvolené zóny se aktuálně nacházíte.

Vzdálenost: v úseku, v záznamu, celkem

Měření vzdálenosti má několik podob. Training dist. zobrazuje vzdálenost v průběhu jedné tréninkové jednotky, Lap dist. zobrazuje vzdálenost od posledního mezičasu, Total dist. od posledního vynulování počítadla. Odometer načítá celkovou vzdálenost od prvního spuštění přístroje a nelze vynulovat.

Funkce při záznamu

Automatické mezičasy (dle nastavené vzdálenosti)

Přístroj automaticky ukládá informace ve zvolených intervalech a to jak časových (např. po 4 min.) tak vzdálenosti (např. po 1 km).

Automatický posun displeje

Automatické střídání informací na displeji bez použití rukou zajišťuje vaši bezpečnost např. při jízdě na kole.

Grafické porovnání dvou hodnot

Grafické srovnání dvou hodnot pomocí křivky zobrazuje, jakým způsobem ovlivňuje jedna měřená veličina jinou. Lze tak sledovat např vliv výškového profilu na tepovou frekvenci atd.

Heart touch (aktivace přiblížením hodinek k vysílači)

Tato funkce umožňuje v průběhu cvičení zobrazit uživatelem zvolené hodnoty bez stisknutí tlačítka a to pouhým přiblížením přijímače k hrudnímu vysílači.

Počet úseků (mezičasů) = 50

Ukazatel zóny

V průběhu zatížení zobrazuje tento pohyblivý ukazatel aktuální hodnotu TF na ose a vy tak detailně vidíte, ve které části zvolené zóny se aktuálně nacházíte. Ocení zejména zkušenější uživatelé, kteří si již s intenzitou dokáží "pohrát" a odcvičit trénink např. těsně pod horním limitem stanovené zóny.

Uživatelsky nastavitelný displej

Tato funkce umožňuje navolit si na displeji zobrazení těch veličin, které uživatele nejvíce zajímají v průběhu tréninkové jednotky. Vzhled displeje se dá navolit jednak v přístroji, ale také pomocí softwaru ProTrainer 5.

Hodinky a další funkce

Datum a den v týdnu

Denní čas (12/24h)

Indikátor slabé baterie

Ovládací jazyky: angličtina

Podsvícení displeje

Uživatelsky vyměnitelná baterie

Vodotěsnost = voděodolný

Sledování kondice

Automatické nastavení zóny TF dle věku (tepy za min. / % max.TF)

Váš trénink by měl být bezpečný a efektivní. Proto vám přinášíme sporttester, který automaticky určí cílovou oblast tepové frekvence podle maximální tepové frekvence, která je závislá na vašem věku (220 mínus váš věk). Limity jsou určovány buď v tepech za minutu (bpm), nebo jako procento (%) tepového maxima. Přečtěte si také část Ruční nastavení cílové oblasti.

Energetický výdej® - spálené kalorie

Polar OwnCal vypočítává počet kilokalorií spotřebovaných během tréninku. Díky tomu můžete sledovat počet kilokalorií spotřebovaných během jednoho tréninku i celkový počet kilokalorií spotřebovaných během několika tréninkových cvičení.

Kodovaný přenos® (5 kHz)

Kódováný přenos zajišťuje nerušený přenos dat a chrání před zkreslením hodnot jiným snímačem či vysílačem TF. Při spuštění záznamu se přístroj páruje s nejbližšími snímači a je nutné být ve vzdálenosti minimálně 1m od dalších nežádoucích snímačů. Po nalezení kódu již přijímač komunikuje pouze s těmi snímači, se kterými je spárován. Dosah snímačů pracujících na frekvenci 5 kHz je 80-100 cm.

Průměr a maximum TF celého záznamu

Průměr a maximum TF v každém úseku

Ruční nastavení zóny (tepy za min. / % max.TF)

Tato funkce vám umožní definovat cílovou oblast dle vašeho přání a je ideální pro trénink. Cílovou oblast pro trénink můžete nastavit jako počet tepů za minutu (bpm) nebo jako procento tepového maxima.

Tepová frekvence (% maxima TF)

Tepová frekvence přímo ukazuje, kolik práce vaše srdce vykoná. Tepovou frekvenci můžeme vyjádřit buď jako počet tepů za minutu (bpm), nebo jako procento (%) tepového maxima.

Vlastní zóna® TF

Vlastní zóna je funkce, která upravuje limity přednastavené zóny podle aktuálního stavu organismu. Stanovení se provádí jednoduchým testem stupňované zátěže na počátku cvičební jednotky. Dopručujeme provádět při pocitch únavy, předejdete tím nežádoucímu přetrénování.

Zóny TF se zvukovým a vizuálním alarmem překročení limitů

Manuálně, automaticky nebo testem "Stanovení vlastní zóny" lze zvolit a stanovit jednu nebo více zón tepové frekvence pro danou tréninkovou jednotku. Přístroj poté hlídá, zda cvičení probíhá ve zvolené zóně intenzity zatížení a na její opuštění akusticky a vizuálně upozorňuje.

Spojení s PC

Záznamové funkce

1 záznamů

Celkem

Od prvního použití přístroj načítá veškeré měřené veličiny vy si je poté můžete prohlédnout ve složce TOTALS.

Polar CS100

Přijímač CS100

Kódovaný vysílač T31C

Cyklosnímač rychlosti CS

Držák na řídítka CS

Originální a český manuál

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->