Zpět na předchozí stránku

croozer miminkovník plus

Dodací lhůta: 5 dní

Skladem: 1 ks

Externí sklad: Na dotaz

Původní cena s DPH: 2 208 Kč

Cena s DPH: 1 990 Kč

Popis produktu

croozer miminkovník plus

Miminkovník

Baby Seat poskytuje vašemu dítěti ten nejlepší výhled na dění kolem a současně zajišťuje, že jeho páteř není ohýbána do nepřirozené polohy. V dokonalé harmonii s tlumiči Sylomer® se bude vaše dítě nad zemí jen vznášet, jako by sedělo v pohodlných nosítkách.

Děti mají rády nerušený výhled

Až do věku deseti měsíců byste své dítě neměli udržovat v sedě, abyste zabránili nadměrnému zatěžování páteře. Abyste ho ale přesto mohli vzít s sebou ve vašem vozíku Croozer Kid Plus, nabízíme odpovídající dětskou sedačku Croozer. V ní se bude vaše dítě od samého počátku cítit příjemně a pohodlně a bude si moci užívat cesty s nerušeným výhledem.

Jemná opora dětských zad

Popruhy vyztužené bočnice zajišťují, že má vaše dítě potřebnou oporu i ochranu. Systém gumových popruhů s tříbodovými pásy napíná opěrku zad tak, aby vašemu dítěti poskytovala plnou podporu v uvolněné pozici sedu/lehu. Kromě toho špičkové tlumiče Sylomer® během jízdy hladce pohlcují veškeré nárazy a nerovnosti. Vaše dítě se bude nad zemí jen vznášet, jako by sedělo v pohodlných nosítkách.

Fantasticky padnoucí příslušenství pro vozík Croozer Kid Plus for 2

Ve vozíku Croozer Kid for 2 má každé dítě svou vlastní sedačku, aby mohlo sedět pohodlně. Pro děti každého věku můžete vybrat ten správný opěrný systém a můžete ho i vyměnit. Dětská sedačka je vhodná pro děti do 10 měsíců věku.

Příjemný design, snadné uskladnění

Dětská sedačka má stejnou světle modrou barvu jako váš vozík Croozer Kid Plus. Je ji možné snadno složit společně s vozíkem a převážet v úložném prostoru vašeho automobilu

Sakařova 1103, Pardubice 530 03
Zobrazit na mapě

-->